
4 082 ₴
електронасоси шнекові свердловинні
ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦІ
Обмеження
Конструктивні характеристики
Двигун
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Sprut |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна глибина занурення | 15 m |
| Максимальна об'ємна подача | 2.1 m3/h |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 35 С |
| Максимальний напір | 93 m |
| Максимальний розмір часток | 1 mm |
| Мінімальна температура рідини, що перекачується | 1 С |
| Мінімальний діаметр свердловини | 110 mm |
| Об'ємна подача | 1.2 m3/h |
| Оптимальний напір | 48 m |
| Принцип дії | шнековий |
| Споживана потужність | 580 Vt |
| Тип приєднання патрубків | різьба |
| Тип розміщення | занурювальний |
| Тип ротора | сухий |
| Тип рідини | чиста вода |