
2 328 ₴
електронасоси вихрові підвищуючі
ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦІ
Обмеження
Конструктивні характеристики
Двигун
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Насосы плюс оборудование |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | датчик протока |
| Максимальна об'ємна подача | 0.8 m3/h |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 40 С |
| Максимальний напір | 9 m |
| Максимальний розмір часток | 0.05 mm |
| Монтажна довжина | 90 mm |
| Мінімальна температура рідини, що перекачується | 1 С |
| Об'ємна подача | 0.6 m3/h |
| Оптимальний напір | 4.1 m |
| Споживана потужність | 90 Vt |