
4 741 ₴
станції насосні побутові
ГАРАНТІЯ 24 МІСЯЦІ
Обмеження
Конструктивні характеристики
виконані на базі моноблочних горизонтальних відцентрових, вихрових струменево-відцентрових електронасосів і електронних контролерів тиску
контролери встановлюються на електронасос через спеціальний з'єднувач, виконаний з пластика і латуні
станції оснащені захистом від перевантаження і короткого замикання завдяки встановленому в обмотку двигуна Термовимикачі, і захистом від роботи без води в режимі « сухого ходу », яка вбудована в електронний контролер
станції з контролерами EPS-15 і EPS-16 оснащені монометром
станції сEPS-15A, EPS-II-12A, EPS-II-22A оснащені функцією автоматичного перезапуску після виключення електронасосу при роботі без води « сухий хід »
на станціях з електронними контролерами EPS-15, EPS-15А, EPS-16 можливе регулювання тиску включення в діапазоні 0,15 … 0,3МПа
станції оснащені світловою індикацією стану, розташованої на електронному контролері
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Насосы плюс оборудование |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматика | станція с электронным контроллером тиску и перезапуском |
| Висота всмоктування | 8 m |
| Максимальна об'ємна подача | 2.5 m3/h |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 40 С |
| Максимальний напір | 38 m |
| Максимальний розмір часток | 0.2 mm |
| Мінімальна температура рідини, що перекачується | 1 С |
| Об'ємна подача | 1.8 m3/h |
| Оптимальний напір | 18.1 m |
| Споживана потужність | 600 Vt |