
1 870 ₴
Електронасоси серії QB є вихровими (QB60B ТМ rudes – з латунною вставкою)
Гарантія 400 днів
Обмеження
Конструктивні характеристики
моноблочні горизонтальні з одним робочим колесом
корпус насосної камери з чавуну
колесо робоче - виконане з латуні
ущільнення торцеве - графіт / кераміка / NBR / AISI 304
вбудовано захист від перегріву з автоматичним перезапуском
QB60B у насосній камері встановлено латунну вставку
укомплектований кабелем живлення з євровилкою - 1,2м
Двигун
Електродвигун однофазний, зі встановленим в коробку виводів конденсатором, асинхронний з короткозамкненим ротором із самовентиляцією
ККД електронасосу (загальний), % - 16
Ступінь захисту IP44
Клас ізоляції В
Напруга живлення: 220 В, 50 Гц
Режим роботи: тривалий
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rudes |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота всмоктування | 6 m |
| Максимальна об'ємна подача | 2.2 m3/h |
| Максимальна температура рідини, що перекачується | 40 С |
| Максимальний напір | 35 m |
| Максимальний розмір часток | 0.05 mm |
| Мінімальна температура рідини, що перекачується | 1 С |
| Об'ємна подача | 1.2 m3/h |
| Оптимальний напір | 18 m |
| Споживана потужність | 370 Vt |