Насоси та обладнання
- 1
- 2Залишилось 19 днівТоп продаж-15%1 480 ₴1 258 ₴Готово до відправки
- 4
- 3
- 5Залишилось 19 днівНовинка-15%
- 852
- 850
- 853
- 8342 400 ₴Готово до відправки
- 849
- 851
- 860
- 858
- 868
- 833
- 859
- 839
- 832
- 845
- 0830RU31
- 1603NP95
- 837773 380 ₴Готово до відправки
- 828
- 8292 000 ₴Готово до відправки
Насоси для води
Власники приватних будинків стикаються з ситуацією, коли немає можливості підключитися до центральної системи водопостачання. У цьому випадку свіжу воду можливо отримати зі свердловини. Безперебійне постачання з джерела допоможуть забезпечити насоси для води. Метою такого пристрою є підйом рідини з низького рівня на високий, підвищення рівня тиску або циркуляція в замкнутому контурі. Залежно від сфери використання можна виділити такі насоси водяні:
-
побутові;
-
промислові.
Перші допоможуть забезпечити водою приватний будинок або дачу. Другі забезпечать безперебійним водопостачанням промисловий сектор, підійдуть для поливу земельних ділянок і теплиць. Крім того, існують циркуляційні насоси для систем опалення, які допоможуть обігрівати приміщення. У магазині ПромКлімат можна підібрати насосне обладнання з великого асортименту і замовити доставку по Україні.
Купити водяний насос: обираємо вид і призначення
Перш ніж купити насос для води, варто ознайомитися з його принципом роботи та різновидами. Механізм обладнання досить простий: вони працюють на основі різниці тисків, які створюються шляхом відцентрового або нагнітального пристрою. Моделі відцентрового типу не занурюються в рідину, а оснащені лопатями, які обертаються і перекачують воду до вашого крана з всмоктуючої частини. Це найбільш популярний тип насосів для води в Україні через їхню доступність. Нагнітальне обладнання працює на основі поршня і піднімає рідину з джерела.
За способом встановлення пристрої поділяють на дві групи: занурювальні насоси і поверхневі.
-
Занурювальні повністю поміщаються в рідину, яка перекачується. Обладнання виконано в циліндричній формі. Його продуктивність може становити 100 л/хв. При цьому цей вид водяного насоса може стабільно подавати такий об'єм на висоту 90 метрів при глибині забору в 100м.
-
Поверхневий водяний насос містить у собі цілий комплекс обладнання. Такий вид має велику популярність. Насосна станція створює необхідний напір води з подальшою доставкою до споживача. Таке рішення підійде для приватних будинків.
Якщо ви не впевнені в типі обладнання, менеджери нашого магазину забезпечать грамотну консультацію і допоможуть вибрати насоси для води, які підходять під ваші потреби.
Вибір насосного обладнання за призначенням
Поверхневі агрегати підходять для забору води з ґрунту, криниць, а також річок. Вони набагато простіші в експлуатації та збірці, що знижує ризик несправності та спрощує обслуговування. За призначенням поділяються на такі групи.
-
Садові. Використовуються для поливу городу, а також для подачі і відкачування води з водопроводу, для заповнення басейнів, відкачування дощових стоків та інших задач. Завдяки такому обладнанню ви спростите полив садових ділянок на дачі. А наявність у механізмі керамічних комплектуючих забезпечить надійність конструкції та безперебійну роботу. У таких моделях присутній отвір для зливу.
-
Циркуляційні. Принцип роботи гранично простий – рідина перебуває в постійному русі (циркуляції) в замкнутому просторі. Це називається системою теплої подачі. Завдяки такому механізму підвищується тиск усередині системи постачання. Конструкційно циркуляційний насос має деталі з латуні, кераміки та алюмінію, що сприяє довговічності, оскільки вони не іржавіють. Однак вони дуже вибагливі до рідини, яка подається, і температура не має бути вищою за 110°C. Такі моделі широко використовуються в системах опалення.
Занурювальні насоси застосовуються для забору води зі свердловини, криниці. Серед них можна виділити такі види:
-
Дренажні. Призначені для перекачування середньо і сильно забруднених вод, тому конструкція має низку фільтрів. Напір становить до 7 м при зануренні на глибину 5 метрів, а продуктивність – 6 кубічних метрів на годину.
-
Фекальні. Підходять для очищення каналізації, викачування водойм, відкачування стоків. Конструкція продумана для в'язких речовин і забрудненої рідини. Напір може досягати 22 м при глибині забору до 15 метрів. Потужність у середньому становить 9,5 м.куб./год.
-
Для криниці або свердловини. Це глибинні насоси, які застосовуються для забору води з природних водосховищ, криниць, свердловин, підземних річок. Ключова особливість – великий діаметр. Глибина занурення починається від 8 м і може досягати 100 метрів. Тиск може подаватися на висоту до 90 м. Пропускна здатність становить у середньому 100 л/хв.
-
Насоси для перекачування води. Підійдуть для фонтанів і навіть басейнів. Конструкція має систему фільтрації, що дає змогу очистити водяний потік від мулу або іншого бруду. У середньому, висота напору становить 2 метри, а продуктивність – до 1000 літрів на годину. Для басейнів використовуються моделі з більш посиленою системою фільтрації, щоб забезпечити чистоту, а під час відкачування води їх чистять для наступного заливу. Напір може досягати 10 метрів.
З повним асортиментом занурювальних моделей ви можете ознайомитися на нашому сайті у відповідному розділі.
Який вибрати насос: шнековий, відцентровий або вихровий?
Кожна з конструкцій має свої плюси і недоліки:
-
Відцентровий насос подає рідину завдяки крильчатці з лопатями. Це забезпечує високу продуктивність і довговічність, а також велику висоту підйому. Однак такий тип нестійкий до лужних і кислотних рідин. Крім того, висока вартість може змусити вибрати інші види техніки.
-
Вихрові оснащені плоским колесом з лопатками, розташованими по колу. Це дає змогу значно здешевити конструкцію і знизити її габарити, а також зробити насос стійким до різних рідин. Однак, слід зазначити, що цей вид має малу потужність і нестійкий до ударів твердими частинками.
-
Шнекові мають вал у формі гвинта. Вони підійдуть для забору води з колодязів або вузьких свердловин, оскільки можуть працювати в будь-якому положенні: як горизонтальному, так і вертикальному. Однією з головних переваг є можливість працювати з різними рідинами, а також їхня велика глибина занурення. Недоліками є висока вартість і складність в обслуговуванні.
Виробники насосного обладнання
Сьогодні ринок насосів для води досить широкий і представляє велику кількість брендів. Серед усіх варто відзначити наступних виробників, чиє обладнання має високу якість:
-
Pedrollo;
-
Grundfos;
-
Насоси плюс обладнання;
-
Aquatica;
-
Optima;
-
Sprut.
Де купити насос для води в Україні?
В інтернет-магазині ПромКлімат ви можете купити водяний насос за доступною вартістю. Ми пропонуємо широкий асортимент насосного обладнання за найкращими цінами, а також завжди маємо в наявності кондиціонери для дому, які можна купити з доставкою по Україні. Оформити замовлення онлайн можна всього в кілька кліків, або зв'язатися з нашими менеджерами будь-яким зручним способом. Залиште заявку на сайті, і наші консультанти допоможуть підібрати недорогий насос для води, а також підкажуть щодо всіх видів пристроїв. Ми гарантуємо оперативну доставку по всій Україні, а також надаємо можливість самовивозу в Полтаві. Купуючи насос для води в нашому магазині, ви отримуєте якісне обладнання з гарантією від виробника.